• BİZİTANIYIN

  KALİTE POLİTİKAMIZ

  YÖNETİM SİSTEMLERİ POLİTİKASI

  Süreç odaklı yönetim anlayışı ve gelişmiş takım ruhu ile hedeflediğimiz vizyona ulaşmak, üstlendiğimiz misyonu yerine getirmek için “Toplam Kalite”yi bir yaşam biçimi olarak benimsedik.

  Kalite, Çevre, Gıda Güvenliği, İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim sistemleri şartlarını yerine getirmeyi ve etkinliğini sürekli iyileştirmeyi hedefleyerek, tedarikçilerimizle birlikte; iç ve dış müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini aşan kalite düzeyini sağlamayı ve sürekli gelişimi, temel amaç olarak kabul ettik.

  Bu kalıcı amaca ulaşmak için, hataları oluşmadan önlemeyi, global piyasalarda rekabet edebilecek standartta ve maliyette, hijyen güvencesine sahip ambalaj ve ambalaj malzemelerini, kaliteli üretmeyi ilke edindik.

  Bu ilkeler doğrultusunda, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için, çevreye olan saygımızı kaybetmeden, yasalara uygun, güvenli ürünler üreterek sektördeki yeniliklere öncü olacağız. Müşterinin sesini üretimin her aşamasında duyarak, geliştireceğimiz yeni ürün ve hizmetler ile kalite hedeflerimizi hep ileriye taşıyacağız.

  Müşteri odaklı hedeflerimize ulaşmamızı sağlayacak en önemli varlığımız insan kaynaklarımızdır. Bu varlığımızın daha güvenli ve sağlıklı çalışma ortamında sürekli gelişimi, geleceğimizin teminatıdır.

  GÜVENLİ , HİJYENİK , ÇEVREYE DUYARLI KALİTELİGELİŞİM VAZGEÇİLMEZ HEDEFİMİZDİR.

Kurumsal Sayfalar